Altcoinler Tarih Yazmaya Hazırlanıyor!

Altcoinler Tarih Yazmaya Hazırlanıyor!

ABONE OL
3 Nisan 2021 14:51
Altcoinler Tarih Yazmaya Hazırlanıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal medya üzerinde paylaştığı analizler ile dikkatleri üzerine çeken Rekt Capital tarafından yapılan açıklamaya göre altcoinler tarih yazmaya hazırlanıyor. Ünlü analist YouTube hesabı üzerinden yaptığı analiz videosunda altcoinler için bu zamana kadarki en büyük yükselişlerin görüleceğini iddia etti.


Altcoinler Analiz 3 Nisan 2021

Yukarıdaki görseli hazırlayan ve takipçilerine sunan Rekt Capital’e göre yatırımcılar dikkatlerini altcoinlere vermeliler. Korona pandemisi nedeniyle klasik yatırım araçlarında durgunluk yaşandığı için de bu senaryonun başarılı olma ihtimalinin oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Hali hazırda her gün yatırımcısına güzel kazançlar getiren birçok altcoin birimi de olduğu için yeni yatırımcıların da bu fırsatı kaçırmamak istediklerini biliyoruz. Ayrıca kurumsal yatırımcıların da artık gözlerini kripto paralara çevirmesiyle birlikte piyasalardaki hareketlilik daha da artacaktır.

Bitcoin 60.000 dolar direncini kırmaya çalışırken altcoin birimlerinde yaşanan bu artışın beklendik olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yine de birçok altcoinin kendi tüm zamanlarına ait rekorları birer birer kırmalarıyla tam bir ralli havası var gibi görünüyor. Sizler de kendinize bir altcoin sepeti hazırlayabilir ve kazancın peşine düşebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.