Altcoinler Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Altcoinler Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Altcoinler Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni ortaya koyulan bir araştırmaya göre altcoin birimlerinin Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterdiği ortaya çıktı. Uzun bir süredir yatırımcısına güzel oranlarda kazandıran altcoinler için aslında bunun bilinen bir şey olduğunu söylemek mümkün. Ancak aşağıdaki tablo ile sizler de aradaki farkı çok daha rahat bir şekilde görebilirsiniz.


Altcoin Performansı 2 Nisan 2021

2 Nisan tarihinde haberimizi hazırladığımız saatlerde Bitcoin 59,566 dolardan işlem görmekte. Ancak onun yanında BNB, ETH ve XLM gibi altcoin birimlerinin 24 saat içerisinde çok daha iyi performans gösterdiklerini rahatça belirleyebiliyoruz. Uzmanlara göre Bitcoin halen 60.000 dolar seviyelerini zorlamaya devam ederken yatırımcılar altcoinlere daha fazla ilgi gösterebilir. Böyle bir durumda da Bitcoin’in orta çaplı bir kırılma yaşayıp düşüşe geçtiğini görebiliriz.

Altcoinlerin Yükselişinde Pandeminin Etkisi

Uzun bir süredir devam eden altcoin büyümelerindeki bir diğer sebep de şüphesiz ki ülkelerin tekrardan korona nedeniyle kapanmaya başlamalarıdır. Özellikle Avrupa genelinde birçok ülkede virüsün kontrolden çıkması nedeniyle klasik yatırım araçlarına olan ilgi bir hayli azalmış durumda. Bu nedenle de kendisine yeni bir yatırım kapısı arayan yatırımcıların kripto paralara yöneldiklerini söyleyebiliriz. Sizler de bu olumlu altcoin havasında kendinize yeni bir yatırım stratejisi belirleyerek durumu avantajınıza katabilirsiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.