Altcoin Sezonunun Sonuna mı Geldik? Altcoin Piyasalarının Durumu

Altcoin Sezonunun Sonuna mı Geldik? Altcoin Piyasalarının Durumu

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Altcoin Sezonunun Sonuna mı Geldik? Altcoin Piyasalarının Durumu
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Son birkaç gündür kripto para piyasaları adeta can çekişmeye devam ediyorlar. Özellikle de bugün yaşanan sert düşüşlerle birlikte birçok yatırımcı altcoin sezonunun artık sonuna gelindiğini öne sürmeye başladılar. Bazılarına göre bunu konuşmak için henüz erken olsa da birçok yatırımcı satış dalgasına çoktan dahil oldular bile. Bu durum da büyük bir çığ hareketi oluşturarak birçok birimin düşmesini sağlamaya devam ediyor.


Altcoin Piyasası Kıpkırmızı!

Altcoin Sezonu 20 Nisan analiz

Son 24 saat içerisinde yaşanan düşüşle birlikte birçok altcoin birimi yaptığı zirve noktalardan adeta tepe taklak düşmeye başladılar. Kısa vadeli düşünen ve zirveden giriş yapan birçok yatırımcı bu durum nedeniyle zarar ederken zararına satış yapanlar dahi mevcut. Büyük bir korku durumunun hakim olduğu altcoin piyasaları büyük bir düzeltme içerisine girmiş gibi görünüyor. Yatırımcılara bu noktada yapılabilecek tavsiye kısa vadeli düşüncelerini tekrar gözden geçirmektir. Genelde zirveyi gören birçok kripto para birimi o zirveyi egale edebilecek güce sahip oluyor. Bu nedenle de zarara satış yapmak sizleri büyük bir pişmanlığa sürükleyebilir. Bu doğrultuda analizlerinizi tekrardan yapıp alış ve satış emirlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Bitcoin (BTC) Düşmeye Devam Ediyor BTC Analiz 20 Nisanhttps://coinmarketcap.com/


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.