Altcoin Piyasaları Alev Alev Yanıyor Düşüşün Sebebi Ne?

Altcoin Piyasaları Alev Alev Yanıyor Düşüşün Sebebi Ne?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Altcoin Piyasaları Alev Alev Yanıyor Düşüşün Sebebi Ne?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dün geceden bu yana Bitcoin’de düşüş devam ederken bu durum hemen hemen tüm altcoinlere sıçramış durumda. Son 24 saatteki altcoin değerlerine göz attığımızda bu durumu çok daha net bir şekilde görmek mümkün oluyor.


23 Nisan Altcoin Piyasaları

ALTCOİN PİYASALARI 23 NİSAN

Son 24 saatteki performanslara baktığımızda kripto para piyasalarının ilk 100 listesindeki tüm altcoinler değer kaybetmiş durumda. Toplamda yüz milyonlarca dolarlık bir zarar durumu varken piyasaların ne zaman düzeleceği ise merak ediliyor. Birçok uzmana göre yaşanan bu düşüş uzun bir süredir beklenmekteydi. Ancak asıl yükselişin Mayıs ayı içerisinde olacağı düşünülüyor. Bu yüzden de yaşanan bu düşüşler belki de büyük bir satın alım fırsatı doğurmuş olur. Zarar eden yatırımcılara tavsiye ise sakinliklerini korumaları yönünde. Aksi bir taktirde önümüzdeki dönemde yükseliş yaşandığı zaman büyük bir pişmanlık söz konusu olabilir. Bu yüzden doğru bir strateji belirlemek en sağlıklısı olacaktır.

TBMM Yeni Bir Bitcoin ve Kripto Para Raporu Yayınladı


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir