ALGO Teknik Analiz: Yeni Yükseliş ve Hedef Seviyeler

ALGO Teknik Analiz: Yeni Yükseliş ve Hedef Seviyeler

ABONE OL
12 Nisan 2021 01:02
ALGO Teknik Analiz: Yeni Yükseliş ve Hedef Seviyeler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlam ekip ve fundamental yapıya sahip olan Algorand, hızlı bir yükselişle birlikte 1.84$ seviyelerine kadar yükseldi geçtiğimiz haftalarda. Ardından bir geri çekilme yaşayarak diplerden güç toplayan ALGO, yeni bir yükseliş trendine girme hazırlığında. Derinlerden gelen bir Çanak Kulp Formasyonu oluşturan Algorand için hedef seviyeleri konuşacağız.Temmuz 2019’dan itibaren düşüş trendinde olan Algo, yaşadığımız boğa piyasasında eski zirve seviyelerini test etmek için harekete geçti. Eskilerden gelen zirveleri tekrar test ederek, kısa bir geri çekilme yaşayıp -güç toplayıp- tekrar yükselişler sergiliyor. Fiyat bu şekilde hareket ettiğinden de ötürü büyük çanaklar oluşuyor fiyatlar üzerinde. Ardından kulpu da takan ALGO’da formasyon hedeflerini ve diğer seviyeleri grafik üzerinde görebilirsiniz. Üç aşamalı bir hedefi var bu formasyonun. Tüm hedefler geldiğinde ve fiyat yukarı yönlü kırıldığında en yüksek hafta kapanışı olan 3.16$ seviyelerinden bir red yeme ihtimali mevcut fiyat üzerinde. Eğer aynı şekilde orada da bir çanak kulp oluşturur ve yeni yükseliş dalgasını arkasına alırsa, fiyat bambaşka seviyelere çıkabilir. Yakından takip edilmesi gerekir.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir