Albaraka Türk, KOBİ’leri Robotik İş Gücü Anlamında Destekliyor

Albaraka Türk, KOBİ’leri Robotik İş Gücü Anlamında Destekliyor

ABONE OL
9 Haziran 2021 11:59
Albaraka Türk, KOBİ’leri Robotik İş Gücü Anlamında Destekliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Albaraka Türk pek çok firmaya yatırım yapmaya devam ediyor. Yatırım gerçekleştirdiği ve destek verdiği firmalardan birisi ise Kronnika olarak ifade edildi. Bununla birlikte robotik süreç otomasyonu hakkında KOBİ’lerin ihtiyacı olan çeşitli iş süreçlerini hızlandırmayı amaçladığı belirlendi. KOBİ’lerin ihtiyacı olduğu belirtilen işlemler yeni dönemde robotik süreç otomasyonu ile daha hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği için aynı zamanda maliyet süreçlerinin de düşürülmesine imkan tanınıyor.


Albaraka Türk konu hakkında açıklamalarda bulundu. Albaraka Türk bu süreçte KOBİ’lerin hayatını daha pratik bir hale getirmek ve sorunlara hızlı çözüm bulabilmek için çalışmaların bundan sonraki dönemde de devam edeceğinin sinyalleri verildi.

Albaraka Türk Dijital İş Gücünü Destekliyor

KOBİ’lerin yeni dönemde dijital iş süreçlerini desteklemek adına Albaraka Türk çalışmalar gerçekleştiriyor. Dijital iş süreci ile birlikte KOBİ’lerin işlemleri sırasında maliyetleri düşürmeyi planlıyor. Bu süreçte KOBİ’lerin maliyetlerinin düşürülmesi amaçlanıyor.

Albaraka Türk yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. İş birliğinin yanı sıra bazı kampanyalarla da sürece destek olduğunu dile getird. KOBİ’lere bu deste paketi ile birlikte herhangi bir vade farkı alınmadan 12 ay finans desteği verileceği ifade edildi. Bununla birlikte yüzde 20 oranında ekstra dakika paketi avantajlarının sunulduğu belirtildi. KOBİ’lern geleceğini düşünen yeni iş birliği sonrasında iş birliği ve dijital dönüşümlerinin hızlandırılması için gereken desteğin artarak devam ettirileceğinin altı çizildi.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.