AirPods 3 Bekleyenlere Kötü Haber!

AirPods 3 Bekleyenlere Kötü Haber!

ABONE OL
16 Mart 2021 05:09
AirPods 3 Bekleyenlere Kötü Haber!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Apple’ın kablosuz kulaklığı olan AirPods’un yeni modelini bekleyenler için kötü haber geldi. 


Teknoloji devi Apple’ın bir süredir yeni AirPods 3 modeli üzerinde çalıştığı biliniyor. İlkbahar aylarında seri üretime geçmesi beklenen AirPods 3 modelinin yakın zamanda da tanıtılacağı düşünülüyordu. 

Apple’a yakınlığı ile bilinen ünlü analist Ming-Chi Kuo açıklamasında Apple’ın yeni AirPods 3 modelini bekleyenler için kötü haberi verdi. Apple ürünleri ile ilgili doğru bilgiler aktaran Ming-Chi Kuo’nun son açıklamasına göre AirPods 3 modelinin bu yıl sonuna kadar çıkması pek mümkün görünmüyor. Apple’ın yeni AirPods modelinin 2 çeyrek sonrasında seri üretim bantlarına inmesi bekleniyor.Bu gelişme özellikle AirPods 2 modelini bu yıl içerisinde almayıp AirPods 3 modelini bekleyen kullanıcıları ilgilendiriyor. Özellikle COVID – 19 nedeniyle üretimin büyük bir ölçüde azaldığı günümüze, Apple’ın da pek çok ürününün tedarik edilmesi gecikiyor. 

Tasarımı ile AirPods Pro modelini andıracak olan AirPods 3 modelinin fiyat bilgisi belirsizliğini koruyor. Ürünün 200 dolar civarında bir fiyat etiketi ile satışa sunulacağı düşünülürken, 2021 yılı sonu dünya ekonomisinin durumuna göre fiyatın değişme ihtimali bulunuyor. AirPods 3 modeli ile birlikte kullanıcılar kulaklığı kulak içi ya da orijinal AirPods formunda kullanabilecek. 

iPhone 13 Hakkında Önemli Açıklama!

Kuo ayrıca iPhone 13 ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kuo açıklamasında yeni iPhone ve AirPods modellerinde eski modellere göre büyük farklılıklar olmayacak. Apple’ın asıl değişiklikleri 2022 yılına sakladığı düşünülüyor. En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.