Ahlatcı Yatırım / 23 Mart 2021 Euro Yorumları ve Analizleri

Ahlatcı Yatırım / 23 Mart 2021 Euro Yorumları ve Analizleri

23 Mart 2021 Salı günü Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni içeriğinde bulunan Euro yorumları paylaşıldı. İşte detaylar…

ABONE OL
23 Mart 2021 10:29
Ahlatcı Yatırım / 23 Mart 2021 Euro Yorumları ve Analizleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Merkez Bankası özelinde yaşanan değişimin piyasalara olan etkisi beklenenden sert oldu. Dün yurt dışı piyasalara bakıldığında, likiditenin az olmasıyla beraber sert yükselişler meydana gelirken, gün içinde EUR/TRY en yüksek 10,08 seviyesini görmüş oldu. Sabahın ilk saatlerinde ise Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, resmi sosyal medya hesabında, sermaye kontrolü ve döviz mevduatlarıyla ilgili söylentilere net yanıtlar vererek, liberal kambiyo rejiminin devam edeceğini söyledi.


Yaşanan tüm gelişmelere bağlı olarak aşağı yönlü hareket seyretmesi beklenen EUR/TRY paritesinde 9,50 ve 9,75 TL direnç seviyelerinin takiplerinin yapılması gerekiyor. Olası bir satış baskısının oluşması halinde ise 9,20 ve 9,00 destek seviyeleri önem arz ediyor.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.