ABD’li Gıda Devi Landry’s Kriptopara ile Ödeme Kabul Edecek

ABD’li Gıda Devi Landry’s Kriptopara ile Ödeme Kabul Edecek

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
ABD’li Gıda Devi Landry’s Kriptopara ile Ödeme Kabul Edecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ABD’li gıda, eğlence, konaklama ve oyun sektörlerindeki birçok dev markanın yöneticisi Landry’s, yönetimi altında olan restoran zincirlerinin Bitcoin ve diğer kriptoparaları ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıkladı.


Landry’s şirketine bağlı Mastro’s restoranları ile başlayacak sürecin Morton’s The Steakhouse ve Bubba Gump Shrimp Co ile devam etmesi bekleniyor.

tilman

Tilman Fertitta, owner of Landry’s, Inc., and the Houston Rockets, poses for a portrait at the Post Oak Hotel at Uptown on Tuesday, May 28, 2019, in Houston.

Landry’s CEO’su Tilman Fertitta, 3 aylık bir süreç içerisinde yönettikleri markaların %80-90’lık bölümünün BTC ve diğer kriptoparaları ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini ve müşterilerin artık Visa, Mastercard, AmericanExpress gibi servisleri kullanmak zorunda olmadıklarını açıkladı. Bitcoin Ödeme Yöntemi Olarak Efektif Değil

Bitcoin’in ödeme yöntemi olarak kabul edilmesi, kriptoparaların adaptasyonunun, doğrudan günlük hayatımıza etki etmesi nedeniyle önemlidir. Bitcoin, ödeme yöntemi olarak efektif değildir. Çünkü işlemlerin onaylanma ve transfer süreçleri zaman zaman 1 saat veya daha uzun süreler alabilmektedir. Bu nedenle, ödeme yöntemi olarak Bitcoin kullanan yerler, genellikle aracı bir kurumla anlaşarak işlemi hızlandırmakta veya saniyeler içerisinde işlem yapabilen diğer kriptoparalarla çalışmayı tercih etmektedirler.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir