Abdi İbrahim İş Sıralamsında 8 Adım Birden Yükseldi

Abdi İbrahim İş Sıralamsında 8 Adım Birden Yükseldi

ABONE OL
27 Mayıs 2021 16:11
Abdi İbrahim İş Sıralamsında 8 Adım Birden Yükseldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Sanayi Odası tarafından yeni bir değerlendirme yapıldı. Bu değerlendirme sonrasında Türkiye’nin en büyük sanayi şirketleri arasından 500 büyük sanayi kuruluşu değerlendirmesinde Abdi İbrahim dikkat çekti. Abdi İBrahim liste içerisinde 8 basamak birden yükseldi. Yaşanan yükseliş sonrasında Abdi İbrahim 89. sıraya yerleşti.


Abdi İbrahim açıklamasına göre, İSO 500 Araştırması’nın 2020 sonuçlarında Abdi İbrahim, 8 basamak birden yükseldi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Abdi İbrahim Üst Yöneticisi (CEO) Süha Taşpolatoğlu, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin belirlendiği İSO 500 listesinde 89. sırada yer aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“İSO 500 sıralamasında hem sektör lideri olmanın hem de 8 basamak birden yükselmenin gururunu yaşıyoruz. Pandeminin getirdiği zorluklara rağmen Abdi İbrahim olarak yatırımlarımızı sürdürdük. Bu zorlu dönemde hem ülkemizde hem yurt dışında önemli yatırımlara imza attık. 2021’de de aynı azimle çalışıyoruz. Aşı üretimi ile ilgili girişimlerimiz devam ediyor. 2021 yılında toplamda 100 milyon dolarlık yatırım bütçemizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Yurt dışında da hem mevcut yatırımlarımızı kuvvetlendirmeyi hem de yeni şirket satın alım fırsatlarını takip ediyoruz. Abdi İbrahim olarak yurt içindeki liderliğimizi pekiştirmenin yanı sıra uluslararası pazarlarda da büyümeye devam edeceğiz.” 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.