Abdi İbrahim Altın Ödül Sahibi Oldu

Abdi İbrahim Altın Ödül Sahibi Oldu

ABONE OL
10 Haziran 2021 11:51
Abdi İbrahim Altın Ödül Sahibi Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu yıl 5. kez düzenlenen ‘Social Media Awards Turkey 2021’ etkinliği kapsamında yapılan düzenlemede ödüller sahiplerini buldu. Bu süreçte Abdi İbrahim bir kez daha yapılan değerlendirme sonrasında ‘SocialBrands Veri Analitiği’ kategorisi adı altında yeni bir ödül aldığı öğrenildi. İlaç kategorisi değerlendirmesi sonrasında yapılan değerlendirmeler üst üste üç defa altın ödül sahibi olduğu belirlendi.


Abdi İbrahim şirket bünyesinden konu hakkında yeni bir açıklama yapıldı. Bu açıklama sonrasında ilaç sektörü içerisinde toplam 109 yıldır hayatın iyileştirilmesinin planlandığı ve bu doğrultuda çalışmaların devam ettiği belirlendi.

Abdi İbrahim 2020 yılının Eylül ayında İsviçreli bir şirket olan biyoteknoloji şirketi olan OM Pharma ile ortaklık düzenlediği belirlendi. Stratejik bir ortaklık sağlandığı ifade edildi. Abdi İbrahim bu stratejik ortaklık sonrasında sosyal medya iletişimi konusunda da önemli çalışmalar yaptı.

Abdi İbrahim Değerlendirmede 3 Kez Üst Üste Ödül Aldı

Bu yıl 5. kez düzenlenen ve büyük ilgi ile karşılanan Social MEdia Awards Türkiye ödüllerinde Abdi İbrahim adını bir kez daha duyurdu. Daha önceki etkinliklerde de altın ödül sahibi olan Abdi İbrahım 2021 yılı değerlendirmelerinde de altın ödülün sahibi oldu. Alınan ödülün ilaç kategorisinde değerlendirildiği ifade edildi. İletişim alanında da yapılan çalışmalarda ön plana çıktığı belirlendi. Yarışmada ‘Veri Ödülleri’ kategorisi adı altında 55 binden fazla sosyal medya hesabı incelendi ve bu inceleme sonrasında Abdi İbrahim liderliği almış oldu.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.