AAVE Tekrar Yükselişe Geçmeye Hazırlanıyor: AAVE Teknik Analiz

AAVE Tekrar Yükselişe Geçmeye Hazırlanıyor: AAVE Teknik Analiz

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
AAVE Tekrar Yükselişe Geçmeye Hazırlanıyor: AAVE Teknik Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kullanıcıların borç verme ve borç alma ihtiyaçlarını karşılayan ve merkeziyetsiz bir finans protokolü olan AAVE, De-Fi rüzgarının en çok kazandıran coinlerinden oldu. Bir süre sonra bu yükseliş trendine kısa süreli ara veren ve derin düzeltme hareketlerini gördüğümüz $AAVE tarafında da diğer birçok altcoin gibi yukarı yönlü kırılım gerçekleşmek üzere.580$ zirve seviyelerinden 280$ dip seviyelere kadar düzeltme hareketlerini gördüğümüz AAVE, alt trend desteğimizden sekip yukarı yönlü hareketini sürdürdü bir süredir. Yukarı yönlü kırılım gerçekleştirmek isteyen AAVE’de günlük MA20’nin MA50’yi kestiğini ve bunun da kırılım esnasında olmasının kırılımı kuvvetlendirdiğini söyleyebiliriz. Bitcoin tarafında sürpriz sert satışlar gelmediği taktirde fiyat yukarı doğru baskılanacaktır bu grafiğe göre. İzlememiz gereken en önemli seviyeler Fibonacci 0.5, Golden Pocket ve şüphesiz zorlu direnç olan 544$ olacaktır sırasıyla. Fibonacci seviyelerini grafik üzerinden takip edebilir, uygun kâr alma lokasyonlarını risk iştahınıza göre hedefleyebilirsiniz. ATH seviyesi aşıldığında ise Fibonacci 1.618, bize 757$ seviyesini işaret etmektedir.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir