22 Nisan 2021 Günün Şirket Haberleri

22 Nisan 2021 Günün Şirket Haberleri

Yatırımcıların güne başlarken bakması gereken en önemli şirket haberlerini, tek bir yazıda yatırımcılar için derledik.

ABONE OL
22 Nisan 2021 10:16
22 Nisan 2021 Günün Şirket Haberleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yatırımcıların güne başlarken bakması gereken en önemli şirket haberlerini, tek bir yazıda yatırımcılar için derledik.


Adese, Yeşil Yatırım Holding – Şirket paylarına 6 Mayıs 2021 tarihine kadar tek fiyat yöntemi uygulanacak.

Aydem Enerji – Şirket hisseleri halka arz olurken talep toplama bugün başlıyor.

Bak Ambalaj, Deniz GMYO, Mega Polietlien, Nurol GMYO, Odaş Elektrik, Özbal Çelik Boru, Vakko – Şirket hisselerine 6 Mayıs 2021 tarihine kadar brüt takas tedbiri getirildi.Çan2 Termik – Şirket hisseleri halka arz olurken bugün talep toplanacak

Emlak Konut – Şirketin yeni projesi İstanbul Sarıyer Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nde yer teslimi, Eltes İnşaat tarafından üstlenilecek.

Ekiz Kimya – Zekeriye Doğan tarafınca açılan davanın mahkemesinde red kararı çıktı, şirket istinaf yöntemini kullanacak.

Gedik Yatırım – JCR, şirketin Uzun Vadeli Ulusal Notunu AA+’a yükseltti. Ayrıca şirket, Laplace Analytics Finansal Teknolojiler şirketine 10% oranında iştirak verileceğini açıkladı.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir