20 Nisan 2021 Kazanç Sinyali Veren Hisse Senetleri

20 Nisan 2021 Kazanç Sinyali Veren Hisse Senetleri

Hisse senetleri karışık seyir izlemeye devam ederken yatırımcıların yardımına Tacirler Yatırım'ın yayınlamış olduğu günlük hisse senedi tavsiyeleri bülteni koştu.

ABONE OL
20 Nisan 2021 10:42
20 Nisan 2021 Kazanç Sinyali Veren Hisse Senetleri
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Hisse senetleri karışık seyir izlemeye devam ederken yatırımcıların yardımına Tacirler Yatırım’ın yayınlamış olduğu günlük hisse senedi tavsiyeleri bülteni koştu.


Tacirler Yatırım tarafından hazırlanan günlük BIST bülteninde teknik analizi beğenilen dört hisse senedine yer verildi. Ayrıca yayınlanmış olan bültende BIST 100 teknik analizi de paylaşıldı. Yayınlanan raporda, ‘Bugün yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.391’de olup bir sonraki direnç seviyesi 1.402’de bulunmaktadır.’ ifadelerine yer verildi.

Yayınlanan günlük bültene ait önemli notlar şu şekilde;
– 19 Nisan 2021 tarihinde Borsa İstanbul’da işlem gören BIST 100 endeksi o günün en düşük puanı olan 1,377 seviyesinde kapadı.
– Saatlik göstergeler aşırı satım bölgesinde bulunuyor, günün ilk direnç seviyesi 1,391 iken bir sonraki direnç seviyesi 1,402 puan olarak öne çıkıyor.
– Satış yapılırken ilk dikkat edilecek destek seviyeleri ise 1,368 ve 1,360 olacak.
– Günün teknik analizi ve grafikleri beğenilen dört hisse senedi ise ENJSA, KERVT, PNSUT ve LOGO oldu.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.