21 Nisan 2021 Günün İlk Yarısında Değer Kazanan Hisseler

21 Nisan 2021 Günün İlk Yarısında Değer Kazanan Hisseler

Hisseler, Borsa İstanbul'da günün ilk yarısını tamamladı. Gün ortasına ulaşılırken en çok değer kazanan hisse senetleri sırasıyla şu şekilde:

ABONE OL
21 Nisan 2021 13:46
21 Nisan 2021 Günün İlk Yarısında Değer Kazanan Hisseler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hisseler, Borsa İstanbul’da günün ilk yarısını tamamladı. Gün ortasına ulaşılırken en çok değer kazanan hisse senetleri sırasıyla şu şekilde:


– Fenerbahçe Futbol
– Jantsa Jant Sanayi
– Konya Çimento
– Aksa
– Bim Mağazaları
– Migros Ticaret
– İş Yatırım Mankul Değerler
– Pegasus
– Tekfen Holding
– Çemtaş
– Ülker Bisküvi
– Aksa Enerji
– Gübre Fabrikaları

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir