15 Mart 2021 evde bakım maaşı yatan iller! Mart ayı evde bakım parası ödemeleri başladı mı?
  • ekoayrıntı
  • Güncel
  • 15 Mart 2021 evde bakım maaşı yatan iller! Mart ayı evde bakım parası ödemeleri başladı mı?

15 Mart 2021 evde bakım maaşı yatan iller! Mart ayı evde bakım parası ödemeleri başladı mı?

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:06
15 Mart 2021 evde bakım maaşı yatan iller! Mart ayı evde bakım parası ödemeleri başladı mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

15 Mart 2021 evde bakım maaşı yatan iller, ayın ortasının gelmesi ile birlikte hak sahipleri tarafından bugün merak ediliyor. Evde bakım maaşı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evde bakıma ihtiyacı olan vatandaşların yakınlarına her ay ödeniyor. Ödemeler ayın 15’inde başlarken, ay sonuna kadar tamamlanıyor. Peki 15 Mart 2021 evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Mart ayı evde bakım parası ödemeleri başladı mı?


15 Mart evde bakım maaşı yatan iller güncel liste her ay olduğu gibi Mart ayında da merak edilen ve aranan konular arasında yer alıyor. Mart ayı evde bakım parası ödemeleri başladı mı? 15 Mart evde bakım maaşı yattı mı gibi soruların yanıtını merak eden hak sahipleri için biz de detayları araştırdık. Peki 15 Mart evde bakım maaşı yattı mı? Bugün hangi illerde Mart ayı evde bakım parası ödemesi yapıldı? 2021 Mart ayı evde bakım parası yatan iller güncel liste haberimizde…

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mart güncel liste

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evde bakıma muhtaç, hasta, yaşlı ve engelli kişilerin ailelerine ödenen evde bakım maaşı ödemeleri mart ayı için bugün başladı. 15 Mart evde bakım maaşı yatan iller güncel liste şöyle;

Bolu, Tokat, Aksaray, Osmaniye, Çanakkale, Samsun, Sakarya, Hatay, Ordu, Antalya, Diyarbakır, Kırıkkale, Balıkesir, Giresun, Adıyaman, Manisa, istanbul, Uşak, Bilecik, Düzce, Erzurum, Konya, Mersin, Zonguldak.2021 evde bakım maaşı ne kadar?

Evde bakım maaşı 2021 yılının gelmesi ile birlikte zamlandı. 2021 Ocak ayında gelen zamlar doğrultusunda evde bakım yardımı 1.657,86 TL’ye yükseldi.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir