Dev Derecelendirme Kuruluşu’ndan Yeni ve Vahşi Altcoin Sezonu Açıklaması

Dev Derecelendirme Kuruluşu’ndan Yeni ve Vahşi Altcoin Sezonu Açıklaması

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Dev Derecelendirme Kuruluşu’ndan Yeni ve Vahşi Altcoin Sezonu Açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son aylarda artan talep ile birlikte hızlı bir yükselişe gecen altcoin ve bitcoin piyasası, analizlere göre daha önceki yükseliş modellerini tekrar etmeye devam ederse, boğa koşularında yılın en büyük altcoin yükselişine tanık olabiliriz. Piyasanın önde gelen derecelendirme kuruluşu Weiss Crypto Ratings yükseliş iddialarını destekler nitelikte açıklamada bulundu.


Boğa Sezonu Kripto Pazarını Başka Seviyelere Ulaştırabilir

Twitter üzerinde yapılan paylaşımda Weiss Crypto Ratings, Piyasanın Ethereum ile birlikte yükseliş trendine gittiğini düşünüyor. Altcoin sezonu bağlam açısından altcoin piyasası için beklenen bir döngü içerisindedir. Pazar talebinde üstel bir hareket öncesinde meydana gelen Altcoin sezonu yatırımcıların panik haliyle eldeki varlıklarını güvence altına almak için alternatif varlıklara yönelmesine zorluyor. Bu Ethereum’dan Bitcoin’e fon aktarılmasına neden olur. Bir çok kripto para fonu zamanla dışa akıştan yararlanmaya çalışır. Derecelendirme kuruluşu Weiss crypto Ratings tarafından açıklanan bu model,  analistlere göre piyasa takipçileri tarafından izlenebilecek bir modeldir. Günümüz pazar koşulları ile 2017 yılı pazar koşulları arsında önemli farklar olsa da eski gelenekler hala uygulanmaktadır. Derecelendirme kuruluşu Weiss Crypto Ratings 2017 yılından daha cesur bir altcoin sezonu açacak. Geleneksel döngü doğru çıkarsa Ethereum’daki harekette yeni başlayacak demektir dedi.

ethereum eth

Kripto para piyasasının alaternatif paralarda boğa sezonuna yöneldiği zamanı harita haline getirmek için Weiss tarafından kullanışlı bir grafik paylaşıldı. Grafikte öncelikle fiat’tan Bitcoin’e nakit para transferi ilk çeyrekte gerçekleşiyor. Bitcoin’den fonların büyük harfler doğru hareketini görecek ikinci harekette piyasa hareketi belirgin bir şekil alır. 2018 yılından buyana ilk kez %50.6 bandına ulaşan bitcoin 50.000 dolar üzerinde tutunmakta zorlanırken, ethereum 2600 dolar ile tüm zamanlarınen yüksek seviyesini görmüştür. Analizler göre Ethereum’un arkasında bulunan diğer altcoinler’in yaşanan döngü sonunda önemli ölçüde artmasına tanık olabiliriz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir