anasayfa_manset_alti 2
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Altın Çadırı yeniden açılıyor
Atasay'ın Geleneksel Altın Çadır Günleri başlıyor. Yenibosna'daki Altın Çadırı nerede ve ne zaman açılacak?
06 Aralık 2011 / 20:14

Atasay, bu yıl 2.si düzenlenecek olan Altın Çadır Günleri'nde Yenibosna'daki fabrika satış mağazasının bahçesine kurduğu çadırlarda çeşitli ürünlerini maliyet fiyatına ve zararına satacak. 

cadir.jpg

Atasay’ın Yenibosna Fabrika Satış Mağazası’nda, 8-9-10-11 Aralık tarihlerlerinde düzenlenecek “Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri”nde, minimum 20 TL’den başlayan fiyatlarla 10 bine yakın ürün satışa sunulacak. 

atasaykrok.jpg

Ayrıca Atasay Altın Çadır’dan pırlanta ürün alan herkese, 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasında tüm Atasay mağazalarında pırlantalı alışverişlerinde kullanabilecekleri, alışverişlerinin %25’i kadar hediye para uygulaması ile tüketicilere eşsiz ve kaçırılmayacak fırsatlar sunacak.

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan “Altın Çadır Günleri”nde, satış fiyatı 2.190 TL olan pırlanta kolye 959 TL (üstelik 222 TL de hediye para ile), satış fiyatı 750 TL olan altın yüzük ise 325 TL’ye satılacak.

Fiyat açısından uygun hediye arayanlar için de kaçırılmaması gereken bir fırsat yaratan “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” kapsamında satılacak ürün yelpazesinde; yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda ürün seçeneği yer alacak.

altin-cadiri-nerede-atasay.jpg

altin-cadiri-nerede-atasay1.jpg

atasay-kuyumculuk-kroki.jpg

2010 ALTIN ÇADIRI 

Atasay'ın ''Geleneksel Altın Çadır Günleri'', bu yıl 8-11 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Atasay'ın Yenibosna'daki fabrikasının bahçesinde düzenlenecek olan Altın Çadır Günlerinde 3 bin farklı model, 10 bine yakın ihraç fazlası ürün ''sezon sonu maliyetine'', bazı ürünler de ''zararına'' fiyatlarla tüketicilere sunulacak.

Atasay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Altın Çadır Günleri dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtlarken, babası Atasay Kamer'in geçen yılki Altın Çadır Günlerinden çok heyecanlı olduğunu, emekliliğinden dolayı 6 ay Amerika'da yaşamasına rağmen oradan bile güvenlik kameralarıyla çadırı izlediğini anlattı.

Sektördeki büyük sıkıntılara rağmen, altın fiyatlarının çok fazla yükseldiği bir dönemde cirolarını yüzde 15 civarında artırdıklarını, artışın böyle sıkıntılı bir dönemde önemli olduğunu vurgulayan Kamer, yurt dışı hedeflere ilişkin şunları kaydetti:

''Niyetimiz Amerika ya da Avrupa pazarında büyümek değil. Amerika ve Avrupa, senelerdir doyuma ulaşmış ve ekonomisi çok kötü hale gelmiş durumda. Bizim asıl hedefimiz, Ortadoğu ve Asya pazarına açılmak. Dubai'de 2 tane, Irak'ta 2 tane, Kıbrıs'ta 1 tane mağazamız var. Hedefimiz çok yüksek, ama kendimizi 2023 yılına göre revize ettik. İlk hedef 2023... 2023'te dünya genelinde 500 mağaza hedefimize ulaşmak istiyoruz.'' 
     
-İlk gün öğlene kadar 500'ün üzerinde kişi alışveriş yapmıştı- 
     
''Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri'', 8-11 Aralık'ta saat 08.00-22.00 saatleri arasında açık olacak. Satılacak ürün yelpazesinde yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda ürün seçeneği yer alıyor. Altın Çadır Günlerinden pırlanta ürün alan herkese, 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasında tüm Atasay mağazalarında kullanabilecekleri ''hediye para'' armağan edilecek. Sadece pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerli olacak olan fırsat kapsamında, tüketicilere alışverişlerinin yüzde 25'i tutarında ''hediye para'' armağan edilecek.

Atasay'ın geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiği Altın Çadır Günlerinde sadece ilk gün öğlene kadar 500'ün üzerinde kişi alışveriş yapmıştı.

altin-cadiri-nerede-atasay.jpg

altin-cadiri-nerede-atasay1.jpg

atasay-kuyumculuk-kroki.jpg

Bu haber toplam 19609 defa okunmuştur