Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali Ağaoğlu'nun oynadığı reklam filmi izle VİDEO
Ağaoğlu İnşaat, İstanbul Ayazma’da inşa edeceği My World Europe’nın reklam filminde Ali Ağaoğlu oynadı.
28 Eylül 2010 / 05:57

Ağaoğlu İnşaat, İstanbul Ayazma’da Olimpiyat Stadı’nın yanında 200 dönümlük bir arazide 3 bin 100 konuttan oluşan ‘My World Europe’ projesinin satışlarına başladı.

Projenin televizyon reklam yüzü Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu olurken, My World Europe’un ilk etabının yarıya yakını henüz projenin tanıtımı yapılmadan satıldı.

İlk etabın yarısı satıldı
Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, her yeni projenin tanıtımından önce Ağaoğlu’ndan ev almış müşterilere öncelik vermek amacıyla ön bilgilendirme yapıldığını belirterek, şunları söyledi: “İşte henüz reklam-tanıtım kampanyasına başlamadan önce eski müşterilerimize yaptığımız ön bilgilendirme sonucunda 1400 konutluk ilk etabın neredeyse yarısını sattık. Dün akşam itibariyle işlemleri tamamlanan konut satışımız 610’du. Kaparo verenler ile kredi işlemleri henüz süren müşterilerimizle birlikte bu sayı 700’ü buluyor.”

İçime en çok sinen bu oldu
Türkiye’de işini doğru yapanlara her zaman iş fırsatı olduğunu düşündüğünü söyleyen Ali Ağaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Konut satışlarında yazın yaşanan durgunluk referandumun ardından yeniden hareketlendi. Bugüne kadar onbinlerce daire yaptım. En çok içime sinenlerden biri bu proje. ‘Türkiye’de herkesin iyi yaşamaya hakkı var slogonı’ ile bu projede yola çıktık. Doğru bir iş yaptığınızda alıcı buluyorsunuz, gerçekten çok yoğun ilgi gördük, bir haftadır geceden kuyruğa girenleri gördük. Bu bize duyulan güvenin bir göstergesi, çok gurur verici bir durum.”

Ağaoğlu My World Europe (Ayazma Projesi) 1. Etap

400 milyon TL’lik yatırım
Ali Ağaoğlu’nun geçtiğimiz günlerde Türk Milli Basketbol Takımı oyuncularına bağışladığı evlerin de yer aldığı My World Europe Emlak Konut GYO ortaklığında hasılat paylaşım esasına dayalı olarak geliştirildi. Projenin toplam yatırım bedelinin 400 milyon TL olduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu, şöyle konuştu: “30 ay içinde teslim etmeyi planladığımız projenin satış hasılatının 1 milyar TL olduğunu düşünüyoruz. Arsa bedeli hesaba katıldığında sınırlı bir miktarda kar marjı ile konutları fiyatlandırarak herkesin ev sahibi olmasına katkı yapmak istedik. Aynı bölgedeki diğer projelerde metrekare fiyatı 3 bin TL civarında iken bizim projemizde 2 bin 100 TL metrekare fiyatları söz konusu.”

Kendi reklamında oynadı 1 milyon dolar aldı

MY World Europe’un televizyon kampanyası kapsamında yönetmen Sinan Çetin’in çektiği reklam filminde bizzat rol alan Ali Ağaoğlu, şunları anlattı: “Bu teklif bana geldiğinde ücretsiz oynamam dedim. 1 milyon dolara anlaştık. Nasılsa bizim reklam departmanı bütçesinin tamamını harcayamıyor, birazını ben alayım dedim. Bu parayı çeşitli eğitim kurumlarına bağışlayacağım. Benim reklam filminde oynadığımı duyan çeşitli şirketlerden de teklifler gelmeye başladı, değerlendiriyorum. Çekimler sırasında çok keyifli dakikalar geçirdik. Filmin sonunda rol alan diğer oyuncuların hep birlikte gülmesi gerekiyordu. Ama yönetmen Sinan Çetin bir türlü bu sahneleri beğenmedi ve oyunculara kızdı. Ben de arkadaşları teselli etmek için dönüp ‘Boş verin zaten kendisi çatlak’ dedim ve herkes gülmeye başladı, sonunda da yönetmeni memnun eden bir sahne yakaladık.” 

Ağaoğlu My World Europe (Ayazma Projesi) 1. Etap

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Bu haber toplam 32076 defa okunmuştur